رفتن به مطلب

انتقال حساب کاربری

در صورتی که در سایر سرورها بازی می‌کردید و اکنون قصد انتقال حساب کاربری خود از آنجا را به اینجا دارید، به سادگی فقط با حضور در کانال انتقال حساب کاربری در سرور تیم اسپیک کاسپین سمپ، مراحل انتقال آن را با کمک مسئولین انتقال انجام دهید.
توجه داشته باشید، با توجه به بالا بودن ارزش پول نسبت به سایر سرورها، درصدی معین از دارایی‌های خود را دریافت خواهید نمود.
آدرس سرور تیم اسپیک: TS.CaspianSAMP.IR

تمامی فعالیت ها

این جریان به طور خودکار بروزرسانی می شود     

 1. هفته گذشته
 2. با سلام خدمت تمامی پلیر های عزیز. در بازه زمانی 25 بهمن ماه الی 2 اسفند ماه این پذیرش معتبر میباشد. کمک یار های ثبت نامی باید دارای شرایط زیر باشند: - بلد بودن دستورات لازم برای شروع از صفر تا صد برای یک پلیر. - بلد بودن قوانین عمومی فکشن ها، سرور و کمک یاری. - داشتن قدرت تکلم کافی برای ارتباط با پلیر. - تایم آنلاین روزانه 3 الی 5 ساعت در سرور. برای درخواست کمک یاری در سرور زندگی مجازی به ادمین WhiteHat در سرور مراجعه کنید. با تشکر.
 3. با سلام، تمامی اقلیت های موجود در سرور که رهبر( لیدر ) ندارد آماده برای ارائه به شما میباشند. برای درخواست لیدری در بازی به ادمین ها مراجعه کنید و یا در انجمن پست با موضوع مرتبط ارسال کنید. با تشکر. *لیدر ها میبایست هر روز قوانین را چک کنند و کاملا یاد داشته باشند.
 4. جدیدا
 5. Mon lune 💕

 6. یکی از قابلیت‌های تعبیه‌شده، امکان تسلیم شدن در هنگامیست که افراد پلیس در سرور نیستند و شما میخواهید تسلیم شده و به زندان بروید. تجارت مورد نیاز برای انجام این عمل (Law Court) در Financial شهر San Fierro واقع شده است. (Business #30) برای ورود به این تجارت کافیست به جلوی آن رفته و از دکمه F و یا دستور Enter/ استفاده نمائید. سپس با ورود به تجارت دادگاه، با رسیدن به جلوی میز نظارت، با استفاده از دستور Surrend/ میتوانید اقدام به تسلیم کردن خود نمائید. - توجه داشته باشید که در صورت تسلیم شدن از شما پول کمتری کاسته و زمان کمتری نیز زندانی خواهید شد. درجه تحت تعقیب زمان مبلغ صدور مجرمیت 1 300 ثانیه 20$ 2 600 ثانیه 22$ 3 900 ثانیه 26$ 4 1200 ثانیه 30$ 5 2400 ثانیه 34$ 6 3600 ثانیه 40$ نکته) در صورت حضور داشتن افراد پلیس در سرور، پیامی به آنها به مضمون تسلیم شدن شما ارسال خواهد شد.
 7. من همون گرگیم که به قلاده تن نمیدم:classic_happy:

 8. تا اومدیم گرگا رو رام کنیم سگا شاخ شدن.!

 9. تریلر رسمی سرور زندگی مجازی مجموعه کاسپین سمپ - نسخه کوتاه
 10. این قانون زندگی منه...

                              بودی نوش...

    نبودی فراموش...

 11. توجه داشته باشید که این مقاله فقط برای افرادی است که از نسخه 0.3.7 استفاده می‌کنند. با توجه به بروزرسانی سرورهای کاسپین سمپ به نسخه جدید (SAMP 0.3.DL R1)؛ شما نیاز خواهید داشت که اقدام به بروزرسانی نسخه خود نمائید. بروزرسانی‌های اعمال شده در نسخه Client: امکان افزودن Objectها, Spriteها و Skinهای جدید (قابل دریافت از سمت سرور) تغییر Outline رادار (مپ کنار صفحه) در صفحات Widescreen توجه داشته باشید تا زمان مشخصی افراد با نسخه 0.3.7 امکان اتصال به سرور را همچنان خواهند داشت؛ پس از انتقال نسبی تمامی بازیکنان نسخه 0.3.7 از پشتیبانی خارج شده و بروزرسانی‌های مختص به این نسخه (SA-MP 0.3.DL) مانند Objectها, Spriteها و Skinهای جدید اعمال خواهند شد. مرحله اول) شما نیاز دارید تا SA:MP 0.3.DL R1 را دریافت (از طریق لینک زیر با احتساب 50% تخفیف ترافیک) و در پوشه بازی خود نصب نمایید. ⚡ دانلود SA-MP Client v0.3.DL R1 - 🖴 حجم: 15MB مرحله دوم) پس از دریافت فایل SA-MP 0.3.DL R1 Installer.exe؛ آن را باز کرده و مراحل نصب را به ترتیب زیر ادامه دهید. مرحله سوم) بعد از باز شدن فاصل نصبی، مجوز استفاده از نرم افزار را خوانده و سپس بر روی دکمه I Agree کلیک کنید. مرحله چهارم) در این مرحله، مسیر بازی را از طریق دکمه Browse... مشخص کنید تا SA:MP در آن مسیر نصب شود و پس اطمینان حاصل از دارا بودن فضای لازم جهت نصب (56.7MB) بر روی دکمه Install کلیک کنید. مرحله پنجم) بنا به مشخصات سیستم شما، عملیات نصب بین 1 الی 30 دقیقه طول خواهد کشید؛ تا اتمام عملیات منتظر بمانید. در صورتی که در عملیات نصب با خطایی مواجه شدید، به سادگی بر روی دکمه Ignore کلیک کنید. مرحله ششم) پس از اتمام عملیات نصب، بر روی دکمه Finish کلیک کنید. مشکلات و پرسش‌های در رابطه با بروزرسانی بازی خود را میتوانید در بخش پرسش و پاسخ مطرح کنید.
 12. Shayan

  کمک‌یاران زندگی مجازی

  مکان : 5

  متقاضیان: 0

  با توجه به افزایش تعداد کاربران و احساس نیاز به افرادی که بتوانند به آنها یاری برسانند، در موقعیت کمک‌یاران زندگی مجازی ما به دنبال افراد علاقه مند در راستای همکاری هستیم.
 13. همت اگر سلسله جنبان شود / مور تواند که سلیمان شود

 14. Shayan

  زمان‌های قطعی

  در این بخش زمان‌هایی که سرور و وبسایت در راستای تغییرات و یا هرگونه مشکل برای مدت زمانی از دسترس خارج خواهند شد قرار خواهند گرفت.
 15. Shayan

  مسابقات - اطلاعات

  موضوعات مشمول مسابقه باید قبل از اجرا به تائید یکی از ناظمان این بخش و یا مدیران برسد، موضوعات مشمول مسابقات بی هدف و بی کاربرد به صورت خودکار حذف خواهند شد. قوانین عنوان موضوع باید شامل نوع مسابقه و اطلاعات کلی آن باشد (برای مثال: "تورنومنت دوئل 2 به 2") موضوعاتی که از فرم تبعیت نکنند حذف خواهند شد. قبل از ایجاد یک موضوع مسابقه، مطمئن شوید که فرد دیگری مسابقه‌ای همانند مسابقه‌ی شما ایجاد نکرده باشد. قبل از ارسال یک موضوع، در نمایه خود در تالارهای گفتگو؛ نام کاربری خود در سرور را وارد نمائید. پس از ارسال موضوع مسابقه، شما مجاز به تغییر در ساختار آن نیستید. شما مجاز به مجبور کردن بازیکنان برای انجام عملی (خارج از بازی) در راستای عضویت در مسابقه نیستید. تمامی مسابقات باید مرتبط با سرور باشند. فرم عنوان مسابقه: برگزار کنندگان: توضیحات مسابقه: تاریخ و زمان: مکان: توضیحات جوایز: تصاویر: سایر توضیحات:
 16. بخش گزارش مشکلات مختص تمامی اشکالاتی است که شما به عنوان یک بازیکن با آن در محیط سرور و یا وبسایت برخورد نموده و در راستای کمک به مجموعه اقدام به گزارش آن می نمائید. - ارسال شما باید طبق فرم بوده و از قوانین پیروی کند. قوانین عنوان موضوع باید شامل نوع مشکل (در بین [ و ]) و اطلاعات کلی آن باشد (برای مثال: "[وبسایت] مشکل اطلاعات کاربری" یا "[سرور] مشکل سیستم دزدی از بانک") موضوعاتی که از فرم تبعیت نکنند مشمول مجازات قرار خواهند گرفت. قبل از ایجاد یک گزارش، مطمئن شوید که فرد دیگری موضوعی در راستای گزارش مشکلی اینچنینی ایجاد نکرده باشد. جهت دریافت جوایز، نام کاربری خود را در نمایه خود وارد نمائید. فرم توضیحات مشکل: سایر توضیحات:
 17. Shayan

  خدمات - اطلاعات

  بخش خدمات مختص تمامی خدماتی است که یک بازیکن میتواند درخواست داده و یا انجام دهد. در این بخش شما میتوانید یک موضوع ایجاد کرده و درخواست یا تبلیغ خدمت خود (از قبیل راننده شخصی، فروشنده مواد اولیه سلاح، مکانیک، مستاجر، وکیل و ...) نمائید. - ارسال شما باید طبق فرم بوده و از قوانین پیروی کند. قوانین عنوان موضوع باید شامل نوع خدمت و اطلاعات کلی آن باشد (برای مثال: "نیازمند وکیل" - "مکانیک شخصی") شما مجاز به ساخت بیش از دو موضوع در یک روز نیستید؛ در غیر این صورت موضوع شما حذف و مشمول مجازات قرار خواهید گرفت. موضوعاتی که از فرم تبعیت نکنند مشمول مجازات قرار خواهند گرفت. موضوعات پس از یک هفته غیرفعال بودن و یا در صورت درخواست شروع کننده آن بسته خواهند شد. قبل از ایجاد یک موضوع درخواست، مطمئن شوید که فرد دیگری موضوعی در راستای تبلیغ آن خدمت ایجاد نکرده باشد. ایجاد موضوعاتی در راستای خرید و فروش (خانه، تجارت، وسایل نقلیه) ممنوع است. قبل از ارسال یک موضوع، در نمایه خود در تالارهای گفتگو؛ نام کاربری خود در سرور را وارد نمائید. فرم توضیحات خدمت: سایر توضیحات:
 18. دانا باید از دانش خویش نادان را آگاه سازد، نشاید بیش از این نادان گمراه بماند.
  (یسنا – هات ۳۱ بند ۱۷)

 19. Shayan

  سریال Fury

  جواب خشم، خشمه! سریالی چند قسمتی با داستانی خاص، فیلم‌برداری شده در سرور زندگی مجازی کاسپین سمپ؛ به کارگیری جلوه‌های ویژه و صداهای آشنا... - تریلر فیلم توسط Tim3r ساخته و تیم کاسپین سمپ به صورت اختصاصی آن را صداگذاری کرده است. قسمت‌های بعدی نیز به صورت اختصاصی توسط تیم ما ضبط، صداگذاری و در کانال آپارات، صفحه اینستاگرام و همچنین در همین بخش منتشر خواهند شد.
 20. Shayan

  تصویر برتر ماه - اطلاعات

  تصویر برتر ماه، همانطور که واضح است مربوط به برترین تصویر انتخاب شده برای هر ماه است. در هفته آخر هر ماه، بین تمامی تصاویر منتشر شده در بخش یادگاری‌ها؛ توسط اعضای تیم کارکنان رای گیری به دور از مشمولیت روابط دوستانه و بر اساس کیفیت صورت می پذیرد. نکات پیش نیاز و تاثیرگذار بر آرا: تابع قوانین وضع شده برای بخش تصاویر یادگاری‌ها پاسخ‌ها و بازخوردهای کاربران توضیحات تکمیلی در رابطه با تصویر افکت‌های به کار برده شده در تصویر به تولیدکننده تصویر برتر ماه، جوایز نقدی (تا 50,000 تومان) و یا جوایز غیرنقدی در داخل بازی (تا سقف ارزش 500,000$) اختصاص داده خواهد شد.
 21. Shayan

  کلیپ برتر ماه - اطلاعات

  کلیپ برتر ماه، همانطور که واضح است مربوط به برترین کلیپ انتخاب شده برای هر ماه است. در هفته آخر هر ماه، بین تمامی کلیپ‌های منتشر شده در بخش یادگاری‌ها؛ توسط اعضای تیم کارکنان رای گیری به دور از مشمولیت روابط دوستانه و بر اساس کیفیت صورت می پذیرد. نکات پیش نیاز و تاثیرگذار بر آرا: تابع قوانین وضع شده برای بخش کلیپ‌های یادگاری‌ها داستان کلیپ (اصالت، کامل بودن) نحوه فیلم‌برداری و عملکرد بازیگران پاسخ‌ها و بازخوردهای کاربران توضیحات تکمیلی و کلی داستان جلوه‌های ویژه و کیفیت فیلم‌برداری به تولیدکننده کلیپ برتر ماه، جوایز نقدی (تا 100,000 تومان) و یا جوایز غیرنقدی در داخل بازی (تا سقف ارزش 1,000,000$) اختصاص داده خواهد شد.
 22. I. آموزش ثبت نام در تالارهای گفتگو نخستین قدم برای شرکت در تالارهای گفتگو و تعامل با سایر کاربران، ثبت نام در آن است. عضویت در تالارهای گفتگو بسیار ساده بوده و در مدت کمی انجام می پذیرد. مرحله اول) در قدم اول، وارد تالارهای گفتگو شده و بر روی دکمه ثبت نام کلیک کنید. مرحله دوم) یک پنجره به صورت Pop-up برای شما در راستای ثبت نام باز خواهد شد، با توجه به توضیحات زیر فرم داخل آن را تکمیل کنید. - نام کاربری باید یکتا، با حروف انگلیسی و یا فارسی و بدون حروف مشخص خاص، حداقل 3 و حداکثر تا 26 حرف باشد. - آدرس پست الکترونیکی شما معتبر بوده و قابلیت دریافت ایمیل داشته باشد؛ جهت تائید حساب کاربری خود در تالارهای گفتگو شما به تائید آن خود نیاز خواهید داشت. - گذرواژه باید با تکرار آن یکسان بوده و در راستای افزایش امنیت حساب کاربری شما قوی و غیرقابل حدس زدن باشد. - یک سوال منطقی به صورت تصادفی از شما پرسیده خواهد شد، به سادگی به آن پاسخ دهید. - در صورتی که دکمه "اخبار و بروزرسانی ها را برای من ارسال کن" را انتخاب کنید، در صورتی که به موضوع‌های شما پاسخی داده شود و به طور کلی برای رویداد های اینچنینی به شما یک ایمیل ارسال خواهد کرد. - برای عضویت در تالارهای گفتگو شما نیاز دارید تا با قوانین و شرایط استفاده موافقت کنید. با کلیک بر روی قوانین و شرایط استفاده آن را با دقت بخوانید! سپس بر روی دکمه ایجاد حساب کاربری کلیک کنید تا حساب کاربری شما ساخته شود. مرحله سوم) پس از تکمیل و ایجاد حساب کاربری، از شما خواسته می شود تا به پست الکترونیکی خود مراجعه کرده و آن را تائید کنید (حتماً تمامی پوشه ها از قبیل Spam را نیز بررسی کنید!). در صورتی که ایمیلی دریافت نکردید بر روی دکمه "ارسال دوباره ایمیل تایید" و در صورت وارد نمودن اشتباه پست الکترونیکی بر روی دکمه "تغییر پست الکترونیکی" کلیک کنید. مرحله چهارم) در ایمیل دریافت شده، بر روی دکمه "معتبرسازی آدرس پست الکترونیکی من" کلیک کنید تا به تالارهای گفتگو منتقل شده و حساب کاربری شما تائید گردد! مرحله پنچم) پس از کلیک بر روی دکمه مربوطه، شما به تالارهای گفتگو منتقل شده و پیام "ایمیل شما تایید شد" برای شما نمایان می گردد. از این به بعد میتوانید به فعالیت‌های تعاملی خود بپردازید.
 23. تعامل، مهم‌ترین عامل موفقیت هر مجموعه‌ای است. گفتگو و تعامل بازیکنان با یکدیگر و افرادی که آن محیط را برای آنها ایجاد کرده اند؛ جزئی جدا ناشدنی برای مجموعه‌های بازیکن‌محور است؛ به عنوان یک کاربر و عضو جدید در مجموعه، ممکن است شما نحوه کار با برخی بخش‌های تالارهای گفتگوی ما را ندانید. در مقالات این بخش ما با شما همراه خواهیم بود تا برخی از قابلیت‌هایی که حتی ممکن است از چشم برخی از کاربران حرفه‌ای هم پنهان بماند فرا گیرید.
 24. Shayan

  قوانین و نحوه ارسال

  با عرض سلام و خوش‌آمد خدمت شما کاربر جدید و عزیز کاسپین سمپ، آیا علاقه‌مند هستید که هم شما و هم سایر کاربران یکدیگر را بشناسید؟ برای اینکه زودتر در این مجموعه فعال شوید و با سایر کاربران به تعامل بپردازید؟ یک موضوع جدید ایجاد کرده، بر اساس مدل زیر آن را تکمیل نموده و ارسال نمائید؛ ما با خوشحالی به شما خوش‌آمد خواهیم گفت! پس از اینکه موضوع خود را ارسال کردید میتوانید از طریق این لینک آموزش‌های مرتبط با کار با تالارهای گفتگوی ما را فرا گیرید. - نام مستعار شما: - نام واقعی شما: - سن: - محل زندگی: - شغل: - سرگرمی‌ها: - بازی‌های مورد علاقه: - توصیف خود در حداقل 10 کلمه: - نحوه آشنایی با مجموعه‌های کاسپین: - سایر توضیحات: قوانین) - تنها کاربران تازه وارد میتوانند موضوعی برای خود ارسال کنند، در صورتی که در حال خروج از مجموعه هستید امکان ارسال موضوعی را ندارید! - در صورتی که میخواهید به یک کاربر خوش‌آمد بگویید فقط امکان ارسال یک مطلب را دارید. - هنگامی که به یک کاربر خوش‌آمد میگویید سعی کنید آن را به یک اقلیت، گروه و یا کلن نیز دعوت نمائید. (مثال: "خوش اومدی، اگه دوست داشتی میتونی به ما ملحق بشی [#لینک]") - شما مجاز به ایجاد یک بحث و گفتگو در این بخش نیستید. - موضوعات حداکثر تا 48 ساعت باز و فعال خواهند بود. - شروع کننده موضوع امکان پاسخ به سایر کاربرانی که به وی خوش‌آمد گفته اند را نخواهد داشت. - تمسخر و یا فریب افراد با شدیدترین مجازات پاسخ داده خواهد شد. - اعضایی که بدون توجه به قوانین و بدون فرم اقدام به ارسال موضوع و یا پاسخی نمایند بر اساس قوانین تالارهای گفتگو با آنها برخورد خواهد شد. - مجازات‌ها با توجه به شدت و نوع آن تغییر پذیر هستند.
 25. نسخه‌های اخیر GTA جزو بهترین بازی‌های جهان‌باز ساخته شده در تاریخ بازی‌های ویدیویی هستند و کمتر کسی منکر این قضیه است. آن‌ها دنیاهای وسیعی دارند و آزادی عمل زیادی را به کاربران ارائه می‌کنند، اما دیگر آن شور و هیجان بی‌حد و مرز گذشته را ندارند و شاید بیش از پیش واقعی شده‌اند. امکان ندارد San Andreas را بازی کرده باشید و خاطره‌ای از هیاهوی ناب و خالصی که تنها با دزدیدن (یا در اکثر مواقع، استفاده از کد تقلب) یک تانک ایجاد می‌شد، نداشته باشید. نیم ساعت آشوب مطلق، کوبیدن به ماشین‌ها و زیر گرفتن تقریباً هرچیزی که سر راهتان ظاهر می‌شد یکی از هدایایی ارزشمندی بود که San Andreas به مخاطبانش ارائه کرده بود. بعد از این تخلیه‌ی انرژی همچنان آن قدر پول در حساب بانکی‌تان داشتید که به سراغ مأموریت‌های نه چندان قانونی این دنیای عظیم بروید. این گونه تجربه‌ها، دقیقاً مصداق جمله‌ی «خودتان خودتان را سرگرم کنید» بود، تجربه‌هایی که دیگر در نسخه‌های اخیر سری GTA دیده نمی‌شود. سال ۲۰۰۱ اولین نسخه‌ی سه‌بعدی GTA عرضه شد. GTA 3، ده‌ها میلیون نفر را عاشق خود کرد و پیشرفت از یک بازی دو بعدی که تنها یک نما از بالا داشت، به شهر بزرگ لیبرتی سیتی غیر قابل باور بود و ساده‌ترین کارها مثل بالا و پایین کردن خیابان‌ها بسیار لذت‌بخش شده بود. چند سال بعد Vice City عرضه شد که حال و هوای دهه‌ی ۸۰ را القا می‌کرد. با این که شاید نتوان آن را یک بازی کامل و مستقل دانست و آن بازی تا حدودی نسخه‌ی کامل‌کننده‌ی GTA 3 شناخته می‌شد، ویژگی‌هایی را به دنیای این سری آورد که تا سال‌های سال ماندگار شدند. هلیکوپترها، امکان خرید خانه و مجموعه‌ی فوق‌العاده‌ای آهنگ‌های راک و جاز این بازی از میراث آن به شمار می‌روند. اما Rockstar Games با عرضه‌ی San Andreas خود انقلابی به پا کرد. این بازی کاری کرد که به سری GTA به عنوان چیزی بیشتر از یک محصول صرفاً سرگرم‌کننده نگاه کنیم و فرمولی در آن به کار برده شده بود که حتی می‌توان به آن به عنوان یک بازی در سبک نقش‌آفرینی چندنفره‌ی آنلاین (MMORPG) نگاه کرد. کافی است یک جعبه آب‌نبات با طعم‌های مختلف را روی زمین پخش کنید تا مصداقی عینی از طراحی مراحل San Andreas داشته باشید. همه‌ی طعم‌های مورد علاقه‌ی شما در انواع و اقسام گوناگون آن جا هستند و البته آب‌نبات‌هایی هم پیدا می‌شوند که نمی‌خواهید نزدیکشان شوید. هیچ نظمی وجود ندارد و لازم هم نیست که وجود داشته باشد، شما آزاد هستید هر طعمی را که به نظرتان خوشمزه‌تر می‌آید انتخاب کنید. حال، با تولید یک افزونه آنلاین بازی کردن برای این بازی، چه خبر خوبی برای شما خواهد بود اگر که بفهمید به راحتی میتوانید این بازی را به صورت آنلاین در کنار دوستان خود بازی کنید! در این مقاله ما به شما نحوه نصب و ورود به آن را در دو سبک زندگی مجازی و دزد و پلیس به شما خواهیم آموخت. توجه داشته باشید در سرورهای کاسپین سمپ، تمامی محتویات (از جمله کاراکترها، دیالوگ‌ها، صحنه‌های بازی و...) غیرشرعی و غیراسلامی مورد بازبینی قرار گرفته، تغییر یافته و یا از محیط بازی حذف شده و محیط بازی به یک محیط سالم تبدیل شده است. البته با توجه به مشمولیت خشونت و استفاده از اسلحه، ورود به این بازی به افراد زیر 13 سال پیشنهاد نمی شود. مرحله اول) ابتدا شما باید اقدام به تهیه بازی GTA:SA و یا دریافت آن (نسخه کم حجم از طریق لینک زیر با احتساب 50% تخفیف ترافیک) نمایید. ⚡ دانلود بازی GTA:SA نسخه 1.00 EU - 🖴 حجم: 730MB 1. پس از دریافت فایل Setup.exe؛ آن را باز کرده و مراحل نصب را به ترتیب زیر ادامه دهید. 2. بعد از باز شدن فایل نصبی، بر روی دکمه Next کلیک کنید. 3. در این مرحله، مسیر نصب بازی را از طریق دکمه Browse... مشخص کنید تا بازی در آن مسیر نصب شود و یا بدون تغییر آن بر روی دکمه Next کلیک کنید. 4. در صورت صحیح بودن مکان نصب و اطمینان حاصل از دارا بودن فضای لازم جهت نصب (4769.32MB) بر روی دکمه Install کلیک کنید. 5. بنا به مشخصات سیستم شما، عملیات نصب بین 1 الی 30 دقیقه طول خواهد کشید؛ تا اتمام عملیات منتظر بمانید. 6. پس از اتمام عملیات نصب، بر روی دکمه Finish کلیک کنید. مرحله دوم) پس از نصب بازی؛ شما نیاز دارید تا SA:MP را دریافت (از طریق لینک زیر با احتساب 50% تخفیف ترافیک) و در پوشه بازی خود نصب نمایید. در صورتی که مرحله اول را انجام ندادید و قبلاً بازی را داشته اید؛ مطمئن شوید که نسخه آن حتماً باید 1.00 EU/US باشد؛ سپس مراحل را ادامه دهید! در صورتی که بعد از انجام مرحله دوم امکان آنلاین بازی کردن را نداشتید؛ مرحله پنهان شده زیر را انجام دهید: در صورتی که SA:MP را قبلاً تهیه و نصب کردید؛ توجه داشته باشید که نسخه آن برای بازی کردن در سرورهای کاسپین سمپ باید v0.3.DL باشد. آموزش بروزرسانی ⚡ دانلود SA-MP Client v0.3.DL R1 - 🖴 حجم: 15MB 1. پس از دریافت فایل SA-MP 0.3.DL R1 Installer.exe؛ آن را باز کرده و مراحل نصب را به ترتیب زیر ادامه دهید. 2. بعد از باز شدن فایل نصبی، مجوز استفاده از نرم افزار را خوانده و سپس بر روی دکمه I Agree کلیک کنید. 3. در این مرحله، مسیر بازی را از طریق دکمه Browse... مشخص کنید تا SA:MP در آن مسیر نصب شود و پس اطمینان حاصل از دارا بودن فضای لازم جهت نصب (56.7MB) بر روی دکمه Install کلیک کنید. 4. بنا به مشخصات سیستم شما، عملیات نصب بین 1 الی 30 دقیقه طول خواهد کشید؛ تا اتمام عملیات منتظر بمانید. 5. پس از اتمام عملیات نصب، بر روی دکمه Finish کلیک کنید. مرحله سوم) بسته به یکی از محیط‌هایی که میخواهید در آن شروع به بازی کردن کنید (زندگی مجازی و یا دزد و پلیس)، یک کدام از آنها را جهت ثبت نام انتخاب نمایید: زندگی مجازی 1. جهت ثبت نام، ابتدا شما بایستی وارد کنترل پنل زندگی مجازی شوید. 2. سپس بر روی دکمه ثبت نام موجود در بالای صفحه کلیک کنید. 3. فرم ثبت نام را دقیق و با توجه به توضیحات زیر تکمیل کنید. - نام کاربری باید یکتا، با حروف انگلیسی و بدون حروف مشخص خاص، بدون فاصله، حداقل 3 و حداکثر تا 20 حرف باشد. - رمزعبور باید با تکرار آن یکسان بوده و در راستای افزایش امنیت حساب کاربری شما قوی و غیرقابل حدس زدن باشد. - در بخش معرف میتوانید نام کسی که شما را به اینجا معرفی کرده است وارد کنید تا هم خود و هم او از جوایز مربوطه استفاده کنید؛ در صورتی که کسی شما را معرفی نکرده این بخش را خالی رها کنید. - در بخش تاریخ تولد، تاریخ تولد واقعی خود را جهت برخی رویدادها به صورت هجری شمسی وارد کنید. - جنسیت خود و همچنین زبان محیط بازی را انتخاب کنید. توجه داشته باشید تغییر این دو در بازی به سادگی نخواهد بود! - با استفاده از دکمه های « و » میتوانید شخصیت خود را تغییر دهید، سایر شخصیت‌ها به وسیله پول بعداً داخل بازی قابل خرید خواهند بود. - کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس است! آن را با دقت پر کنید. سپس بر روی دکمه ثبت نام کلیک کنید تا حساب کاربری شما ساخته شود. 4. پس از ثبت نام، شما به صفحه تائید حساب کاربری منتقل خواهید شد، شماره تلفن خود را بدون صفر و کد کشور (مانند: 9123456789) وارد کرده و بر روی دکمه ارسال کلیک کنید. 5. تلفن همراه خود را بررسی کرده، کد دریافت شده را در فیلد مربوطه وارد کرده و سپس بر روی دکمه ثبت کلیک کنید. در صورتی که کدی دریافت نکردید، پس از گذشت 5 دقیقه بر روی لینک "کدی دریافت نکردید؟" کلیک کنید تا توسط وب سرویس دیگری پیامک حاوی کد تائیدیه به شما ارسال شود. 6. پس از تائید حساب کاربری، میتوانید به راحتی با همان نام کاربری و رمزعبوری که ثبت نام کردید وارد بازی شوید. دزد و پلیس در حال حاضر سرور دزد و پلیس در دسترس نمی باشد. مرحله چهارم) به پوشه بازی رفته، فایل SAMP.exe (اجرا کننده Multiplayer Patch) را اجرا کنید. 1. در بخش Name، نام کاربری‌ای که با آن ثبت نام کرده اید را وارد کنید. 2. بر روی دکمه مشخص شده (تیک) کلیک کنید و در پنجره باز شده یکی از این آدرس‌ها را بنا به محیطی که انتخاب کردید وارد کنید: - زندگی مجازی: RPG.CaspianSAMP.IR:7777 - دزد و پلیس: -- سپس بر روی دکمه OK کلیک کنید. 3. بر روی سرور راست کلیک کرده و روی دکمه Connect جهت اتصال به سرور کلیک کنید (همچنین میتوانید در همان صفحه با کلیک بر روی دکمه Play به سرور متصل شوید). 4. سپس بعد از کمی صبر پس از ورود به بازی؛ به سرور انتخاب شده متصل خواهید شد و میتوانید به راحتی به بازی کردن بپردازید. آموزش‌های کلی کار با بازی و یا رفع مشکلات در بخش آموزش‌های مجموعه قرار می گیرند. سایر آموزش‌ها (از قبیل آموزش‌های درون بازی) در بخش آموزش‌های مختص به هر محیط قرار می‌گیرند. آموزش‌های زندگی مجازی - آموزش‌های دزد و پلیس مشکلات و پرسش‌های در رابطه با نصب و خود بازی خود را میتوانید در بخش پرسش و پاسخ مطرح کنید. مشکلات و پرسش‌های هنگام ثبت نام و استفاده از خود سرورها را میتوانید در بخش پشتیبانی مختص به هر محیط مطرح کنید. پشتیبانی زندگی مجازی - پشتیبانی دزد و پلیس
 1. نمایش فعالیت های بیشتر
×