رفتن به مطلب

انتقال حساب کاربری

در صورتی که در سایر سرورها بازی می‌کردید و اکنون قصد انتقال حساب کاربری خود از آنجا را به اینجا دارید، به سادگی فقط با حضور در کانال انتقال حساب کاربری در سرور تیم اسپیک کاسپین سمپ، مراحل انتقال آن را با کمک مسئولین انتقال انجام دهید.
توجه داشته باشید، با توجه به بالا بودن ارزش پول نسبت به سایر سرورها، درصدی معین از دارایی‌های خود را دریافت خواهید نمود.
آدرس سرور تیم اسپیک: TS.CaspianSAMP.IR

پرچمداران

 1. Mohammad

  Mohammad

  مدیران اجرایی


  • امتیاز

   1

  • تعداد ارسال ها

   34


 2. XFaCToR

  XFaCToR

  سرپرستان سرورها


  • امتیاز

   1

  • تعداد ارسال ها

   9


 3. reza1381

  reza1381

  کاربران


  • امتیاز

   1

  • تعداد ارسال ها

   4مطالب محبوب

در حال نمایش مطالب دارای بیشترین امتیاز از زمان یکشنبه, 4 فروردین 1398 در همه بخش ها

 1. 1 امتیاز
  @ParseDev, با سلام درخواست شما از طرف بنده مورد تایید هست. با این حال مدیر اجرایی جواب قطعی خواهد داد.
 2. 1 امتیاز
  سلام به تمامی دوستان....این مطلب رو برای دوستانی میذارم که هنوز نمیدونن توی بازی زندگی مجازی چجور سلاح بگیرن و تابحال کسی بهشون نگفته اول از همه بگم که برای اینکه پول نیاز دارین پس از جیب خودتون مطمئن شین (البته خیلی نمیخواد نگران نباشید) 🙂 خوب شما برای داشتن گان نیاز به مجوز دارید پس اول از همه /gps رو تایپ کنید (با فشردن کلید T) و گزینه اول (important places) رو انتخاب و بعد از اون گزینه چهارم یعنی weapon clearance department رو انتخاب کنید و به نقطه قرمز درون نقشه مشخص شده بروید بعد از رسیدن به اونجا /exam رو تایپ کنید و تمام ماهی ها رو با گان هایی که بهتون داده میشه نابود کنید بعد از اون شما مجوز رو دارید و کافیه به گان شاپ (gun shop) بروید و با تایپ /buygun تفنگ مورد علاقتون و مقدار تیر به صورت /buygun (esm tofang) (meghdar tir) خریداری نمایید به طور مثال /buygun ak47 100 به شما کلاش با صد تیر میدهد....نام تفنگ ها رو با تایپ /buygun میتونید مشاهده کنید راستی برای پیدا کردن مکان گان شاپ تو همون جی پی اس دنبال جمله که توش gun shop هست رو بگردید که فعلا گزینه نهم است سوال داشتین یا نظر همینجا درخدمتم موفق باشین...عواقب استفاده از تفنگ و پلیس و غیره با خودتونه 🙂 reza1381 BALACA_BABE #JUSTICE FOR EVERY ONE
 3. 1 امتیاز
  با سلام. با درخواست شما موافقت شد، وضعیت درخواست به در انتظار مصاحبه تغییر یافت. مسئول مصاحبه شما @XFaCToR تعیین شد، جهت مصاحبه با وی تماس بگیرید. وضعیت مصاحبه و در نهایت تائید/رد درخواست شما در همین بخش ارسال خواهد شد.
×