رفتن به مطلب

انتقال حساب کاربری

در صورتی که در سایر سرورها بازی می‌کردید و اکنون قصد انتقال حساب کاربری خود از آنجا را به اینجا دارید، به سادگی فقط با حضور در کانال انتقال حساب کاربری در سرور تیم اسپیک کاسپین سمپ، مراحل انتقال آن را با کمک مسئولین انتقال انجام دهید.
توجه داشته باشید، با توجه به بالا بودن ارزش پول نسبت به سایر سرورها، درصدی معین از دارایی‌های خود را دریافت خواهید نمود.
آدرس سرور تیم اسپیک: TS.CaspianSAMP.IR

پرچمداران

 1. Shayan

  Shayan

  مدیران اجرایی


  • امتیاز

   1

  • تعداد ارسال ها

   15


 2. Maryam

  Maryam

  کاربران


  • امتیاز

   0

  • تعداد ارسال ها

   1مطالب محبوب

در حال نمایش مطالب دارای بیشترین امتیاز از زمان چهارشنبه, 26 دی 1397 در همه بخش ها

 1. 1 امتیاز
  توجه داشته باشید که این مقاله فقط برای افرادی است که از نسخه 0.3.7 استفاده می‌کنند. با توجه به بروزرسانی سرورهای کاسپین سمپ به نسخه جدید (SAMP 0.3.DL R1)؛ شما نیاز خواهید داشت که اقدام به بروزرسانی نسخه خود نمائید. بروزرسانی‌های اعمال شده در نسخه Client: امکان افزودن Objectها, Spriteها و Skinهای جدید (قابل دریافت از سمت سرور) تغییر Outline رادار (مپ کنار صفحه) در صفحات Widescreen توجه داشته باشید تا زمان مشخصی افراد با نسخه 0.3.7 امکان اتصال به سرور را همچنان خواهند داشت؛ پس از انتقال نسبی تمامی بازیکنان نسخه 0.3.7 از پشتیبانی خارج شده و بروزرسانی‌های مختص به این نسخه (SA-MP 0.3.DL) مانند Objectها, Spriteها و Skinهای جدید اعمال خواهند شد. مرحله اول) شما نیاز دارید تا SA:MP 0.3.DL R1 را دریافت (از طریق لینک زیر با احتساب 50% تخفیف ترافیک) و در پوشه بازی خود نصب نمایید. ⚡ دانلود SA-MP Client v0.3.DL R1 - 🖴 حجم: 15MB مرحله دوم) پس از دریافت فایل SA-MP 0.3.DL R1 Installer.exe؛ آن را باز کرده و مراحل نصب را به ترتیب زیر ادامه دهید. مرحله سوم) بعد از باز شدن فاصل نصبی، مجوز استفاده از نرم افزار را خوانده و سپس بر روی دکمه I Agree کلیک کنید. مرحله چهارم) در این مرحله، مسیر بازی را از طریق دکمه Browse... مشخص کنید تا SA:MP در آن مسیر نصب شود و پس اطمینان حاصل از دارا بودن فضای لازم جهت نصب (56.7MB) بر روی دکمه Install کلیک کنید. مرحله پنجم) بنا به مشخصات سیستم شما، عملیات نصب بین 1 الی 30 دقیقه طول خواهد کشید؛ تا اتمام عملیات منتظر بمانید. در صورتی که در عملیات نصب با خطایی مواجه شدید، به سادگی بر روی دکمه Ignore کلیک کنید. مرحله ششم) پس از اتمام عملیات نصب، بر روی دکمه Finish کلیک کنید. مشکلات و پرسش‌های در رابطه با بروزرسانی بازی خود را میتوانید در بخش پرسش و پاسخ مطرح کنید.
 2. 0 امتیاز
×