رفتن به مطلب

انتقال حساب کاربری

در صورتی که در سایر سرورها بازی می‌کردید و اکنون قصد انتقال حساب کاربری خود از آنجا را به اینجا دارید، به سادگی فقط با حضور در کانال انتقال حساب کاربری در سرور تیم اسپیک کاسپین سمپ، مراحل انتقال آن را با کمک مسئولین انتقال انجام دهید.
توجه داشته باشید، با توجه به بالا بودن ارزش پول نسبت به سایر سرورها، درصدی معین از دارایی‌های خود را دریافت خواهید نمود.
آدرس سرور تیم اسپیک: TS.CaspianSAMP.IR

Shayan

مدیران اجرایی
 • تعداد ارسال ها

  15
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

 • روز های برد

  3

آخرین بار برد Shayan در 25 بهمن

Shayan یکی از رکورد داران بیشترین تعداد پسند مطالب است !

اعتبار در سایت

5 معمولی

8 دنبال کننده

درباره Shayan

 • تاریخ تولد 27 خرداد 1379

اطلاعات شخصی

 • نام واقعی
  شایان

اطلاعات بازی

 • زندگی مجازی
  Shayan
 • دزد و پلیس
  Shayan

آخرین بازدید کنندگان نمایه

527 بازدید کننده نمایه
 1. یکی از قابلیت‌های تعبیه‌شده، امکان تسلیم شدن در هنگامیست که افراد پلیس در سرور نیستند و شما میخواهید تسلیم شده و به زندان بروید. تجارت مورد نیاز برای انجام این عمل (Law Court) در Financial شهر San Fierro واقع شده است. (Business #30) برای ورود به این تجارت کافیست به جلوی آن رفته و از دکمه F و یا دستور Enter/ استفاده نمائید. سپس با ورود به تجارت دادگاه، با رسیدن به جلوی میز نظارت، با استفاده از دستور Surrend/ میتوانید اقدام به تسلیم کردن خود نمائید. - توجه داشته باشید که در صورت تسلیم شدن از شما پول کمتری کاسته و زمان کمتری نیز زندانی خواهید شد. درجه تحت تعقیب زمان مبلغ صدور مجرمیت 1 300 ثانیه 20$ 2 600 ثانیه 22$ 3 900 ثانیه 26$ 4 1200 ثانیه 30$ 5 2400 ثانیه 34$ 6 3600 ثانیه 40$ نکته) در صورت حضور داشتن افراد پلیس در سرور، پیامی به آنها به مضمون تسلیم شدن شما ارسال خواهد شد.
 2. تریلر رسمی سرور زندگی مجازی مجموعه کاسپین سمپ - نسخه کوتاه
 3. توجه داشته باشید که این مقاله فقط برای افرادی است که از نسخه 0.3.7 استفاده می‌کنند. با توجه به بروزرسانی سرورهای کاسپین سمپ به نسخه جدید (SAMP 0.3.DL R1)؛ شما نیاز خواهید داشت که اقدام به بروزرسانی نسخه خود نمائید. بروزرسانی‌های اعمال شده در نسخه Client: امکان افزودن Objectها, Spriteها و Skinهای جدید (قابل دریافت از سمت سرور) تغییر Outline رادار (مپ کنار صفحه) در صفحات Widescreen توجه داشته باشید تا زمان مشخصی افراد با نسخه 0.3.7 امکان اتصال به سرور را همچنان خواهند داشت؛ پس از انتقال نسبی تمامی بازیکنان نسخه 0.3.7 از پشتیبانی خارج شده و بروزرسانی‌های مختص به این نسخه (SA-MP 0.3.DL) مانند Objectها, Spriteها و Skinهای جدید اعمال خواهند شد. مرحله اول) شما نیاز دارید تا SA:MP 0.3.DL R1 را دریافت (از طریق لینک زیر با احتساب 50% تخفیف ترافیک) و در پوشه بازی خود نصب نمایید. ⚡ دانلود SA-MP Client v0.3.DL R1 - 🖴 حجم: 15MB مرحله دوم) پس از دریافت فایل SA-MP 0.3.DL R1 Installer.exe؛ آن را باز کرده و مراحل نصب را به ترتیب زیر ادامه دهید. مرحله سوم) بعد از باز شدن فاصل نصبی، مجوز استفاده از نرم افزار را خوانده و سپس بر روی دکمه I Agree کلیک کنید. مرحله چهارم) در این مرحله، مسیر بازی را از طریق دکمه Browse... مشخص کنید تا SA:MP در آن مسیر نصب شود و پس اطمینان حاصل از دارا بودن فضای لازم جهت نصب (56.7MB) بر روی دکمه Install کلیک کنید. مرحله پنجم) بنا به مشخصات سیستم شما، عملیات نصب بین 1 الی 30 دقیقه طول خواهد کشید؛ تا اتمام عملیات منتظر بمانید. در صورتی که در عملیات نصب با خطایی مواجه شدید، به سادگی بر روی دکمه Ignore کلیک کنید. مرحله ششم) پس از اتمام عملیات نصب، بر روی دکمه Finish کلیک کنید. مشکلات و پرسش‌های در رابطه با بروزرسانی بازی خود را میتوانید در بخش پرسش و پاسخ مطرح کنید.
 4. Shayan

  کمک‌یاران زندگی مجازی

  مکان : 5

  متقاضیان: 0

  با توجه به افزایش تعداد کاربران و احساس نیاز به افرادی که بتوانند به آنها یاری برسانند، در موقعیت کمک‌یاران زندگی مجازی ما به دنبال افراد علاقه مند در راستای همکاری هستیم.
 5. Shayan

  زمان‌های قطعی

  در این بخش زمان‌هایی که سرور و وبسایت در راستای تغییرات و یا هرگونه مشکل برای مدت زمانی از دسترس خارج خواهند شد قرار خواهند گرفت.
 6. Shayan

  مسابقات - اطلاعات

  موضوعات مشمول مسابقه باید قبل از اجرا به تائید یکی از ناظمان این بخش و یا مدیران برسد، موضوعات مشمول مسابقات بی هدف و بی کاربرد به صورت خودکار حذف خواهند شد. قوانین عنوان موضوع باید شامل نوع مسابقه و اطلاعات کلی آن باشد (برای مثال: "تورنومنت دوئل 2 به 2") موضوعاتی که از فرم تبعیت نکنند حذف خواهند شد. قبل از ایجاد یک موضوع مسابقه، مطمئن شوید که فرد دیگری مسابقه‌ای همانند مسابقه‌ی شما ایجاد نکرده باشد. قبل از ارسال یک موضوع، در نمایه خود در تالارهای گفتگو؛ نام کاربری خود در سرور را وارد نمائید. پس از ارسال موضوع مسابقه، شما مجاز به تغییر در ساختار آن نیستید. شما مجاز به مجبور کردن بازیکنان برای انجام عملی (خارج از بازی) در راستای عضویت در مسابقه نیستید. تمامی مسابقات باید مرتبط با سرور باشند. فرم عنوان مسابقه: برگزار کنندگان: توضیحات مسابقه: تاریخ و زمان: مکان: توضیحات جوایز: تصاویر: سایر توضیحات:
 7. بخش گزارش مشکلات مختص تمامی اشکالاتی است که شما به عنوان یک بازیکن با آن در محیط سرور و یا وبسایت برخورد نموده و در راستای کمک به مجموعه اقدام به گزارش آن می نمائید. - ارسال شما باید طبق فرم بوده و از قوانین پیروی کند. قوانین عنوان موضوع باید شامل نوع مشکل (در بین [ و ]) و اطلاعات کلی آن باشد (برای مثال: "[وبسایت] مشکل اطلاعات کاربری" یا "[سرور] مشکل سیستم دزدی از بانک") موضوعاتی که از فرم تبعیت نکنند مشمول مجازات قرار خواهند گرفت. قبل از ایجاد یک گزارش، مطمئن شوید که فرد دیگری موضوعی در راستای گزارش مشکلی اینچنینی ایجاد نکرده باشد. جهت دریافت جوایز، نام کاربری خود را در نمایه خود وارد نمائید. فرم توضیحات مشکل: سایر توضیحات:
 8. Shayan

  خدمات - اطلاعات

  بخش خدمات مختص تمامی خدماتی است که یک بازیکن میتواند درخواست داده و یا انجام دهد. در این بخش شما میتوانید یک موضوع ایجاد کرده و درخواست یا تبلیغ خدمت خود (از قبیل راننده شخصی، فروشنده مواد اولیه سلاح، مکانیک، مستاجر، وکیل و ...) نمائید. - ارسال شما باید طبق فرم بوده و از قوانین پیروی کند. قوانین عنوان موضوع باید شامل نوع خدمت و اطلاعات کلی آن باشد (برای مثال: "نیازمند وکیل" - "مکانیک شخصی") شما مجاز به ساخت بیش از دو موضوع در یک روز نیستید؛ در غیر این صورت موضوع شما حذف و مشمول مجازات قرار خواهید گرفت. موضوعاتی که از فرم تبعیت نکنند مشمول مجازات قرار خواهند گرفت. موضوعات پس از یک هفته غیرفعال بودن و یا در صورت درخواست شروع کننده آن بسته خواهند شد. قبل از ایجاد یک موضوع درخواست، مطمئن شوید که فرد دیگری موضوعی در راستای تبلیغ آن خدمت ایجاد نکرده باشد. ایجاد موضوعاتی در راستای خرید و فروش (خانه، تجارت، وسایل نقلیه) ممنوع است. قبل از ارسال یک موضوع، در نمایه خود در تالارهای گفتگو؛ نام کاربری خود در سرور را وارد نمائید. فرم توضیحات خدمت: سایر توضیحات:
 9. دانا باید از دانش خویش نادان را آگاه سازد، نشاید بیش از این نادان گمراه بماند.
  (یسنا – هات ۳۱ بند ۱۷)

 10. Shayan

  سریال Fury

  جواب خشم، خشمه! سریالی چند قسمتی با داستانی خاص، فیلم‌برداری شده در سرور زندگی مجازی کاسپین سمپ؛ به کارگیری جلوه‌های ویژه و صداهای آشنا... - تریلر فیلم توسط Tim3r ساخته و تیم کاسپین سمپ به صورت اختصاصی آن را صداگذاری کرده است. قسمت‌های بعدی نیز به صورت اختصاصی توسط تیم ما ضبط، صداگذاری و در کانال آپارات، صفحه اینستاگرام و همچنین در همین بخش منتشر خواهند شد.
 11. Shayan

  تصویر برتر ماه - اطلاعات

  تصویر برتر ماه، همانطور که واضح است مربوط به برترین تصویر انتخاب شده برای هر ماه است. در هفته آخر هر ماه، بین تمامی تصاویر منتشر شده در بخش یادگاری‌ها؛ توسط اعضای تیم کارکنان رای گیری به دور از مشمولیت روابط دوستانه و بر اساس کیفیت صورت می پذیرد. نکات پیش نیاز و تاثیرگذار بر آرا: تابع قوانین وضع شده برای بخش تصاویر یادگاری‌ها پاسخ‌ها و بازخوردهای کاربران توضیحات تکمیلی در رابطه با تصویر افکت‌های به کار برده شده در تصویر به تولیدکننده تصویر برتر ماه، جوایز نقدی (تا 50,000 تومان) و یا جوایز غیرنقدی در داخل بازی (تا سقف ارزش 500,000$) اختصاص داده خواهد شد.
 12. Shayan

  کلیپ برتر ماه - اطلاعات

  کلیپ برتر ماه، همانطور که واضح است مربوط به برترین کلیپ انتخاب شده برای هر ماه است. در هفته آخر هر ماه، بین تمامی کلیپ‌های منتشر شده در بخش یادگاری‌ها؛ توسط اعضای تیم کارکنان رای گیری به دور از مشمولیت روابط دوستانه و بر اساس کیفیت صورت می پذیرد. نکات پیش نیاز و تاثیرگذار بر آرا: تابع قوانین وضع شده برای بخش کلیپ‌های یادگاری‌ها داستان کلیپ (اصالت، کامل بودن) نحوه فیلم‌برداری و عملکرد بازیگران پاسخ‌ها و بازخوردهای کاربران توضیحات تکمیلی و کلی داستان جلوه‌های ویژه و کیفیت فیلم‌برداری به تولیدکننده کلیپ برتر ماه، جوایز نقدی (تا 100,000 تومان) و یا جوایز غیرنقدی در داخل بازی (تا سقف ارزش 1,000,000$) اختصاص داده خواهد شد.
 13. I. آموزش ثبت نام در تالارهای گفتگو نخستین قدم برای شرکت در تالارهای گفتگو و تعامل با سایر کاربران، ثبت نام در آن است. عضویت در تالارهای گفتگو بسیار ساده بوده و در مدت کمی انجام می پذیرد. مرحله اول) در قدم اول، وارد تالارهای گفتگو شده و بر روی دکمه ثبت نام کلیک کنید. مرحله دوم) یک پنجره به صورت Pop-up برای شما در راستای ثبت نام باز خواهد شد، با توجه به توضیحات زیر فرم داخل آن را تکمیل کنید. - نام کاربری باید یکتا، با حروف انگلیسی و یا فارسی و بدون حروف مشخص خاص، حداقل 3 و حداکثر تا 26 حرف باشد. - آدرس پست الکترونیکی شما معتبر بوده و قابلیت دریافت ایمیل داشته باشد؛ جهت تائید حساب کاربری خود در تالارهای گفتگو شما به تائید آن خود نیاز خواهید داشت. - گذرواژه باید با تکرار آن یکسان بوده و در راستای افزایش امنیت حساب کاربری شما قوی و غیرقابل حدس زدن باشد. - یک سوال منطقی به صورت تصادفی از شما پرسیده خواهد شد، به سادگی به آن پاسخ دهید. - در صورتی که دکمه "اخبار و بروزرسانی ها را برای من ارسال کن" را انتخاب کنید، در صورتی که به موضوع‌های شما پاسخی داده شود و به طور کلی برای رویداد های اینچنینی به شما یک ایمیل ارسال خواهد کرد. - برای عضویت در تالارهای گفتگو شما نیاز دارید تا با قوانین و شرایط استفاده موافقت کنید. با کلیک بر روی قوانین و شرایط استفاده آن را با دقت بخوانید! سپس بر روی دکمه ایجاد حساب کاربری کلیک کنید تا حساب کاربری شما ساخته شود. مرحله سوم) پس از تکمیل و ایجاد حساب کاربری، از شما خواسته می شود تا به پست الکترونیکی خود مراجعه کرده و آن را تائید کنید (حتماً تمامی پوشه ها از قبیل Spam را نیز بررسی کنید!). در صورتی که ایمیلی دریافت نکردید بر روی دکمه "ارسال دوباره ایمیل تایید" و در صورت وارد نمودن اشتباه پست الکترونیکی بر روی دکمه "تغییر پست الکترونیکی" کلیک کنید. مرحله چهارم) در ایمیل دریافت شده، بر روی دکمه "معتبرسازی آدرس پست الکترونیکی من" کلیک کنید تا به تالارهای گفتگو منتقل شده و حساب کاربری شما تائید گردد! مرحله پنچم) پس از کلیک بر روی دکمه مربوطه، شما به تالارهای گفتگو منتقل شده و پیام "ایمیل شما تایید شد" برای شما نمایان می گردد. از این به بعد میتوانید به فعالیت‌های تعاملی خود بپردازید.
 14. تعامل، مهم‌ترین عامل موفقیت هر مجموعه‌ای است. گفتگو و تعامل بازیکنان با یکدیگر و افرادی که آن محیط را برای آنها ایجاد کرده اند؛ جزئی جدا ناشدنی برای مجموعه‌های بازیکن‌محور است؛ به عنوان یک کاربر و عضو جدید در مجموعه، ممکن است شما نحوه کار با برخی بخش‌های تالارهای گفتگوی ما را ندانید. در مقالات این بخش ما با شما همراه خواهیم بود تا برخی از قابلیت‌هایی که حتی ممکن است از چشم برخی از کاربران حرفه‌ای هم پنهان بماند فرا گیرید.
 15. Shayan

  قوانین و نحوه ارسال

  با عرض سلام و خوش‌آمد خدمت شما کاربر جدید و عزیز کاسپین سمپ، آیا علاقه‌مند هستید که هم شما و هم سایر کاربران یکدیگر را بشناسید؟ برای اینکه زودتر در این مجموعه فعال شوید و با سایر کاربران به تعامل بپردازید؟ یک موضوع جدید ایجاد کرده، بر اساس مدل زیر آن را تکمیل نموده و ارسال نمائید؛ ما با خوشحالی به شما خوش‌آمد خواهیم گفت! پس از اینکه موضوع خود را ارسال کردید میتوانید از طریق این لینک آموزش‌های مرتبط با کار با تالارهای گفتگوی ما را فرا گیرید. - نام مستعار شما: - نام واقعی شما: - سن: - محل زندگی: - شغل: - سرگرمی‌ها: - بازی‌های مورد علاقه: - توصیف خود در حداقل 10 کلمه: - نحوه آشنایی با مجموعه‌های کاسپین: - سایر توضیحات: قوانین) - تنها کاربران تازه وارد میتوانند موضوعی برای خود ارسال کنند، در صورتی که در حال خروج از مجموعه هستید امکان ارسال موضوعی را ندارید! - در صورتی که میخواهید به یک کاربر خوش‌آمد بگویید فقط امکان ارسال یک مطلب را دارید. - هنگامی که به یک کاربر خوش‌آمد میگویید سعی کنید آن را به یک اقلیت، گروه و یا کلن نیز دعوت نمائید. (مثال: "خوش اومدی، اگه دوست داشتی میتونی به ما ملحق بشی [#لینک]") - شما مجاز به ایجاد یک بحث و گفتگو در این بخش نیستید. - موضوعات حداکثر تا 48 ساعت باز و فعال خواهند بود. - شروع کننده موضوع امکان پاسخ به سایر کاربرانی که به وی خوش‌آمد گفته اند را نخواهد داشت. - تمسخر و یا فریب افراد با شدیدترین مجازات پاسخ داده خواهد شد. - اعضایی که بدون توجه به قوانین و بدون فرم اقدام به ارسال موضوع و یا پاسخی نمایند بر اساس قوانین تالارهای گفتگو با آنها برخورد خواهد شد. - مجازات‌ها با توجه به شدت و نوع آن تغییر پذیر هستند.
×