رفتن به مطلب

انتقال حساب کاربری

در صورتی که در سایر سرورها بازی می‌کردید و اکنون قصد انتقال حساب کاربری خود از آنجا را به اینجا دارید، به سادگی فقط با حضور در کانال انتقال حساب کاربری در سرور تیم اسپیک کاسپین سمپ، مراحل انتقال آن را با کمک مسئولین انتقال انجام دهید.
توجه داشته باشید، با توجه به بالا بودن ارزش پول نسبت به سایر سرورها، درصدی معین از دارایی‌های خود را دریافت خواهید نمود.
آدرس سرور تیم اسپیک: TS.CaspianSAMP.IR

Maryam

ناظمان تالارهای گفتگو
 • تعداد ارسال ها

  3
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

 • روز های برد

  1

آخرین بار برد Maryam در 9 اسفند 1397

Maryam یکی از رکورد داران بیشترین تعداد پسند مطالب است !

اعتبار در سایت

2 معمولی

Following 1 member

1 دنبال کننده

درباره Maryam

 • تاریخ تولد 5 شهریور 1379

اطلاعات شخصی

 • نام واقعی
  مریم

اطلاعات بازی

 • زندگی مجازی
  Maryam
 • دزد و پلیس
  Maryam

آخرین بازدید کنندگان نمایه

302 بازدید کننده نمایه
 1. Maryam

  قوانین تیم اسپیک

  تیم اسپیک برنامه ای جهت ارتباط آسان و راحت تر بین بازیکنان می باشد. ما آزادی سخن را حق تمامی بازیکنان می دانیم، اما انجام برخی اعمال که باعث به هم زدن آرامش دیگر بازیکنان و همینطور بی نظمی (به هر نحوی) خواهد شد ممنوع بوده و مجازات شدیدی در پی خواهد داشت. این موارد شامل: - شوخی زیاد (مخصوصاً با افرادی که آشنایی ندارید) - بحث های سیاسی و مذهبی - استفاده از زبان ناپسند همچون توهین، تحقیر، فحش، بی احترامی و همینطور درگیری (شدت پایین یا بالا) - تبلیغ سرورهای دیگر اعم از سرور سمپ و یا تیم اسپیک (دادن IP، دعوت و تشویق افراد به آنها) - بی احترامی به تیم کارکنان - اسپم کردن (شامل رفت و آمدهای بیش از حد و پشت سر هم بین چنل ها نیز می شود) - قرار دادن تصاویر غیر اخلاقی به عنوان آواتار - ساخت گروه هایی با اسامی زشت و ناپسند - مزاحمت برای دیگر افراد (پخش کردن رکورد ها و آهنگ های تکراری و زَنَنده و همینطور Pock دادن بیش از حد) - تهدید دیگر افراد، کل کل بیش از حد و برتری دانستن خود نسبت به آن ها
 2. آدمــاي تو زندگيــتون رو جــوري اِنتِخابــ كُـنيد كـــِـهـ وَقــتي نيــازي داشتــيد خودِشــون بِفَهــمَن وَ بِدونِ گُفتــَن بـيان سَمتــِت بـدونِ مِنــــــَّــت...

 3. Maryam

  گرفتن اسلحه (gun) در سرور

  ممنونم از شما براي آموزش كامل و خوبتون... بايستي اضافه كنم در مواقعي كه مجوز اسلحه ي شما توسط پليس سلب ميشود مي توانيد به بازار سياه (Black Market) رفته و بدون مجوز اسلحه، سلاح بگيريد. مكان بازار سياه واقع در كانال شهر Los Santos ميباشد كه به زودي براي دسترسي راحت تر به /GPS اضافه خواهد شد.
 4. Mon lune 💕

×