رفتن به مطلب

انتقال حساب کاربری

در صورتی که در سایر سرورها بازی می‌کردید و اکنون قصد انتقال حساب کاربری خود از آنجا را به اینجا دارید، به سادگی فقط با حضور در کانال انتقال حساب کاربری در سرور تیم اسپیک کاسپین سمپ، مراحل انتقال آن را با کمک مسئولین انتقال انجام دهید.
توجه داشته باشید، با توجه به بالا بودن ارزش پول نسبت به سایر سرورها، درصدی معین از دارایی‌های خود را دریافت خواهید نمود.
آدرس سرور تیم اسپیک: TS.CaspianSAMP.IR

reza1381

آموزش گرفتن دومین گزینه از missions/

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت تمامی بازیکنان سرور آتیاناسمپ(کاسپین سمپ)

reza1381 هستم و امیدوارم از این آموزش استفاده کامل رو ببرید

دستوری در CMD سرور هست missions/ که شما رو به مکانی راهنمایی میکنه که در آن یک کلبه و یک ped که صاف اینهو چوب خشک واستاده 😕

با رفتن کنار اون مرد و زدن missions/ لیستی باز میشه که در اون دو گزینه قابل مشاهده است.

گزینه اول مربوط به پیداکردن مواد مخدر که یجورایی زیادی سخته و اگه به شما اموزش بدم مکاناشو یجورایی چیت حساب میشه پس میریم سراغ گزینه دوم😉

اگه گزینه دوم رو رد کنید 25000 پول.یک لول و 10 روز اکانت پریمیوم میده که فوایدی مثل توانایی گوش کردن اهنگ تو ماشین و پول بیشتر در /jobs میده.

و اما اموزش رد کردن این مرحله که خیلیا توش مشکل دارن ولی این آموزش هم به طور کلی کامل نیست چون مقداری به شانس شما بستگی داره

1 اول از هرچیز بعد از انتخاب گزینه دوم در missions/ شما وارد یک کازینو میشید که پایین صفحتون چوب خشک چرت وپرت میگه.

2 وقتی که صحنه رسید به جایی که دوتا ped دختر وپسر کنارهم وایسادن و خوب یکاری انجام میدن که بگذریم چمیکنن اون پایین چوب خشک اسم یه شخصیت رو بهتون میگ مثل moutian climber...beach visitor..normal ped وغیره که خوب اسامی زیادی وجود داره.

3 خوب حالا سخت ترین قسمت مرحله شناسایی طرفه.ببینید وقتی اون اسم طرفو میگه شما دوراه حل جلوتون وجود داره:1 اینکه alt+tab کنید و اسم طرفو اینجوری(مثلا mountain climber in gta sa) در گوگولیمون(گوگل:-/) سرچ کنید و به قسمت pictures رفته و عکس طرفو ببینید

یا میتونید قبل از رفتن به missions به سکین فروشی برید(اموزشش تو پستای دیگ هست) و خوب اسم تمام skinها رو حفظ کنید و بفهمید هر اسکین یا ped چه اسمی داره :-///////

هشدار ونکته: اگه اسم ped  رو یچیزایی مثل normal ped یا rs houl owner رو داد از نظر من درجا بزنید leavemisssion/ بزنید و دربیاید چون شانسیه و پیداکردنش سخته و دوباره همین مراحل رو تکرار کنید تا یه اسم درست حسابی بیاد:-/

4 وقتی فهمیدید طرف کیه به بازی برگدید و احتمالا شما داخل یه سالنید که روبروش کازینو وجود داره...شما حرکت میکنید تا به سالن روبروییتون برسید که در اون pedهای چوب خشک خدمتکار هست که کنارمیزای کازینو واستادن

5 وقتی به مکان ذکر شده رسیدید دو سالن در چپ و راست شما وجود داره که در اون ped های چوب خشک متحرک وجود داره که ped مورد نظر شما یکی از ایناست که باید پیداش کنید

6 وقتی پیداش کردید چاقوتونو در بیارید(حتما چاقو) و رو سر ظرف نشونه بگیرید و knife shot  کنید :-)

اینجوری میشه که شما به جایزتون میرسید که از نظر من همون اهنگ گوش دادنه که اموزشش رو تو مطالب دیگ اموزش دادم

نکته ها و هشدار ها: 1_اگه اشتباه بکشید یک wanted میگیرید که اگ پلیس هلپر یا کنف و مزخرفی مثل یه بنده خدایی باشه میاد و چوب تو استینتون میکنه واسه یه وانتد 2_گاهی اوقات عکس های تو نت الکیه پس این هم به عهده خودتونه3_سعی کنید pedمثل beach visitor یا اینا که آسونه رو پیدا کنید و اگ سخت بود leavemission/ کنید و دوباره برید

در ضمن این روش صد درصد جواب نمیده که گفتم گاهی اوقات اصن شانسیه ped

پایین مطلب چن تا عکس واستون میذارم جهت راهنمایی امیدوارم بتونه کمکتون کنه و حتما نگا کنید

و  امیدوارم ادمین عزیزمون یه اصلاحاتی تو این انجام بده و یکم از حالت شانسی درش بیاره

و درآخر جهت تعجیل در ان بن کردن من توسط ادمین عزیز که کارش فقط بن کردنه 😕 اجماعا صلوات ختم کنید 🙂

ماشاالله چه سانسوریم میکنه :-/

امیدوارم از این راهنمایی استفاده کافی رو ببرید و اگر دیدید اصلاح میخواد اونو همین پایین بیان کنید.با آغوش گرم میپذیرم و ببخشید بابت غلط املایی وغیره:)..نظر فراموش نشه 🙂

دوستان به عکس آخر لطفا  توجه کنید..من به /missions رفتم ولی بجرم کشتن پلیس سه ستاره گرفتم...آقای ادمینی که میگی بنده فلان میکنم بیسار میکنم...کاشکی مشاهده بکردید این عکسو بفهمیدید حرف منو.

reza1381

BALACA_BABE FOR EVER

sa-mp-093.png

sa-mp-094.png

sa-mp-096.png

sa-mp-097.png

sa-mp-111.png

sa-mp-113.png

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

میگم دقیقا چجوری پلیس کشتم وقتی تو missions بودم...کاشکی جناب ادمین بنر مشاهده بکرد این عکسو و نگه بخاطر فلان و بیسار بن میکنم...یه همچین چیزایی تو سرور وجود داره...الانم اگ من به طور اتفاقی برای آموزش عکس نمیگرفتم نمیتونستم ثابتش کنم....و در ضمن این اکانت دوم منه...من واقعا متاسفام بخاطر خودم که میخوام یچیزیو به ادمین بفهمونم در حالی که ادمینمون چوب پنبه گذاشته تو گوشش😐

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری
    • 3 ارسال
    • 78 بازدید
    • 1 ارسال
    • 1364 بازدید
    • 1 ارسال
    • 22132 بازدید