رفتن به مطلب

انتقال حساب کاربری

در صورتی که در سایر سرورها بازی می‌کردید و اکنون قصد انتقال حساب کاربری خود از آنجا را به اینجا دارید، به سادگی فقط با حضور در کانال انتقال حساب کاربری در سرور تیم اسپیک کاسپین سمپ، مراحل انتقال آن را با کمک مسئولین انتقال انجام دهید.
توجه داشته باشید، با توجه به بالا بودن ارزش پول نسبت به سایر سرورها، درصدی معین از دارایی‌های خود را دریافت خواهید نمود.
آدرس سرور تیم اسپیک: TS.CaspianSAMP.IR

Mohammad

نحوه کار با تالارهای گفتگو - مخصوص تازه کاران!

پست های پیشنهاد شده

Welcome2.png

 

تعامل، مهم‌ترین عامل موفقیت هر مجموعه‌ای است. 
گفتگو و تعامل بازیکنان با یکدیگر و افرادی که آن محیط را برای آنها ایجاد کرده اند؛ جزئی جدا ناشدنی برای مجموعه‌های بازیکن‌محور است؛ به عنوان یک کاربر و عضو جدید در مجموعه، ممکن است شما نحوه کار با برخی بخش‌های تالارهای گفتگوی ما را ندانید. در مقالات این بخش ما با شما همراه خواهیم بود تا برخی از قابلیت‌هایی که حتی ممکن است از چشم برخی از کاربران حرفه‌ای هم پنهان بماند فرا گیرید.

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

I. آموزش ثبت نام در تالارهای گفتگو

نخستین قدم برای شرکت در تالارهای گفتگو و تعامل با سایر کاربران، ثبت نام در آن است.
عضویت در تالارهای گفتگو بسیار ساده بوده و در مدت کمی انجام می پذیرد.

 

F01.png

مرحله اول) در قدم اول، وارد تالارهای گفتگو شده و بر روی دکمه ثبت نام کلیک کنید.

F02.png

مرحله دوم)  یک پنجره به صورت Pop-up برای شما در راستای ثبت نام باز خواهد شد، با توجه به توضیحات زیر فرم داخل آن را تکمیل کنید.
- نام کاربری باید یکتا، با حروف انگلیسی و یا فارسی و بدون حروف مشخص خاص، حداقل 3 و حداکثر تا 26 حرف باشد.
- آدرس پست الکترونیکی شما معتبر بوده و قابلیت دریافت ایمیل داشته باشد؛ جهت تائید حساب کاربری خود در تالارهای گفتگو شما به تائید آن خود نیاز خواهید داشت.
- گذرواژه باید با تکرار آن یکسان بوده و در راستای افزایش امنیت حساب کاربری شما قوی و غیرقابل حدس زدن باشد.
- یک سوال منطقی به صورت تصادفی از شما پرسیده خواهد شد، به سادگی به آن پاسخ دهید.
- در صورتی که دکمه "اخبار و بروزرسانی ها را برای من ارسال کن" را انتخاب کنید، در صورتی که به موضوع‌های شما پاسخی داده شود و به طور کلی برای رویداد های اینچنینی به شما یک ایمیل ارسال خواهد کرد.
- برای عضویت در تالارهای گفتگو شما نیاز دارید تا با قوانین و شرایط استفاده موافقت کنید. با کلیک بر روی قوانین و شرایط استفاده آن را با دقت بخوانید!
سپس بر روی دکمه ایجاد حساب کاربری کلیک کنید تا حساب کاربری شما ساخته شود.


F03.png

مرحله سوم) پس از تکمیل و ایجاد حساب کاربری، از شما خواسته می شود تا به پست الکترونیکی خود مراجعه کرده و آن را تائید کنید (حتماً تمامی پوشه ها از قبیل Spam را نیز بررسی کنید!). در صورتی که ایمیلی دریافت نکردید بر روی دکمه "ارسال دوباره ایمیل تایید" و در صورت وارد نمودن اشتباه پست الکترونیکی بر روی دکمه "تغییر پست الکترونیکی" کلیک کنید.

F04.png

 

مرحله چهارم) در ایمیل دریافت شده، بر روی دکمه "معتبرسازی آدرس پست الکترونیکی من" کلیک کنید تا به تالارهای گفتگو منتقل شده و حساب کاربری شما تائید گردد!

F05.png

مرحله پنچم) پس از کلیک بر روی دکمه مربوطه، شما به تالارهای گفتگو منتقل شده و پیام "ایمیل شما تایید شد" برای شما نمایان می گردد. از این به بعد میتوانید به فعالیت‌های تعاملی خود بپردازید.

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
    • 1 ارسال
    • 169 بازدید

×